Teşvikiye Beko Servisi

Teşvikiye Beko Servisi

Günümüzde beyaz eşya, kombi, klima gibi ürünlerim satış sonrası servis hizmetleri en az ürünlerin kalitesi kadar önemli olmaya başlamıştır. Çünkü artık evlerimizdeki bütün işler beyaz eşyalarla yapılır hale gelmiş, ısınma ve sıcak su ihtiyaçları kombi ve klimalarla sağlanmaktadır. Ev ve iş yerlerimizde bu ihtiyaçlarımızı karşılayacak başka bir düzen bulunmadığı için bu ürünlerin kesintisiz çalışması çok önemlidir. Beko ürünleri de teknolojik üstünlükleri ve göz alıcı tasarımlarının yanında servis hizmetlerindeki kaliteyle müşterilerini memnun etmektedir. Teşvikiye Beko servisi güçlü altyapısı, çok sayıda servis aracı, deneyimli ve uzman personeliyle bölgemizde en kaliteli hizmeti veren servis merkezidir.

Beko kullanıcıları beyaz eşyalarındaki arızalar nedeniyle evlerinde sıkıntı yaşamamaktadırlar. En hızlı şekilde müşterimize hizmet götürmekte ve arızaları en kaliteli şekilde tamir etmekteyiz. Bu hızlı ve kaliteli hizmetimizden yararlanmak için bize bir telefon etmeniz yeterlidir. Müşteri temsilcimiz arıza kaydınızı yapacak ve servis ekibimiz başvurduğunuz gün içinde bir iki saatte adresinize gelecektir. Yaptığımız tüm çalışmalar firmamızın garantisi altındadır ve kesinlikle orijinal ve garantili yedek parça kullanmaktayız.

Teşvikiye Beko Servisi

Beko ürünlerinizde arıza meydana geldiğinde kesinlikle sıradan tamircilere başvurmayınız. Bizim yapacağımız tamir ve bakımlarla cihazlarınız daha verimli çalışacak ve daha uzun ömürlü olacaktır. Firmamız ayrıca kombi ve klimalarınızın da tamir ve bakımlarını yapmakta, onların da daha verimli çalışmalarını sağlamaktadır. Bakımdan sonra bu cihazlarınız daha az enerji harcayarak size daha rahat bir ortam sağlamaktadır.

Teşvikiye Beko servisi olarak çalışan müşterilerimizi de düşünerek mesai saatleri dışında da hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz son derece uygun fiyatlarla ve uygun ödeme koşullarıyla verilmektedir. Firmamızla ilgili her türlü bilgiuye web sitemiz üzerinden de ulaşabilir ve buradan da arıza kaydı yaptırabilirsiniz.

Call Now ButtonTIKLA ARA