Sarıyer Beko Servisi

Sarıyer Beko Servisi

İstanbul’un en kuzeyinde yer alan ilçemiz; sahip olduğu doğal, tarihi ve mimari güzelliklerle halkımızı mest etmektedir. Özellikle şehir halkının haftasonlarında, dinlenme ve vakit geçirmek için tercih ettiği Sarıyer ilçemiz; oldukça fazla güzelliğe sahiptir.

Beyaz eşyalar teknolojinin insanlara sunduğu en önemli hediyelerdir. Beyaz eşyalar sayesinde artık daha rahat yaşamakta ve ev işlerine hapsolmuş bir hayattan kurtulmaktayız. Özellikle kadınlar buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın gibi eşyalar sayesinde daha çok çalışma hayatına ve sosyal hayata katılabilmektedir. Beko beyaz eşyalar ise sağlamlıkları ve teknolojik özellikleriyle hayatımızı daha da kolaylaştırmaktadır. Ayrıca şık tasarımlarıyla da dekorasyonlarımıza güzellik katmaktadır. Sarıyer beko servisi ise beko ürünlerinin satış sonrası hizmetlerini yaparak müşterilerimizin bu cihazları sorunsuz kullanmalarını sağlamaktadır.

Sarıyer Beko Servisi

Beyaz eşyalarda satış sonrası hizmetler çok önemlidir. Çünkü bu eşyaların uzun süre arızalı olmaları evlerdeki hayatı felç etmekte, bütün işler ortada kalmaktadır. Buzdolabı arızasında evlerde yiyecekleri saklama sorunu yaşanmakta, dolap içindeki yemekler çöpe atılmaktadır. Çamaşırlar ve bulaşıklar yıkanamamakta ve birikmektedir. Ama beko kullanıcıları bu gibi sorunları yaşamamaktadır. Çünkü bütün ülkede olduğu gibi Sarıyer bölgesinde oturanlar da beko servisi hizmetlerinden en iyi şekilde faydalanabilmektedir.

Firmamız çok sayıda servis aracı, modern ekipmanları ve deneyimli, uzman çalışanlarıyla en hızlı ve kaliteli servis hizmetlerini vermektedir. Firmamız çalışanları düzenli olarak beko ürünleri hakkında eğitilmektedir. Çok sayıdaki servis aracımız sayesinde aynı anda pek çok arıza noktasına gidebilmekte ve sorunları çözmekteyiz. Çağrı merkezimiz hafta sonu ve hafta içi günün her saati hizmet vermekte ve arıza kaydı yapmaktadır.

Beko beyaz eşyalarınızda arıza meydana geldiğinde hemen çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz arıza kaydınızı yapacak ve servis ekibini size yönlendirecektir. Beko Sarıyer servis ekibi yaptığı her çalışma için firmamızın bir yıllık garantisini verecektir. Ayrıca garantili ve orijinal yedek parça kullanarak cihazlarınızın ilk günkü verimliliğinde çalışmalarını sağlayacaktır.

Firmamız hakkında her türlü bilgiye ve iletişim bilgilerine web sitemiz üzerinden ulaşabileceğiniz gibi, burada bulunan formu doldurarak arıza kaydı da yaptırabilirsiniz. Telefonla veya web sitemizden yapılan tüm arıza kayıtları en kısa sürede çözülecektir. Bu hızlı ve kaliteli hizmetlerimizi en ucuz fiyatlarla vermekte ve kapıda kredi kartı ile ödeme seçenekleri de sunmaktayız. Bizim için müşteri memnuniyeti ve müşterilerin mağdur olmamaları her şeyin önünde gelmektedir.

Call Now ButtonTIKLA ARA