Mecidiyeköy Beko Servisi

Mecidiyeköy Beko Servisi

Teknolojinin insanlara sunduğu en önemli armağanlardan biri de beyaz eşyalardır. Beyaz eşyalar sayesinde pek çok insan özellikle de kadın evinde konforlu ve rahat bir hayat yaşamaya başlamıştır. Artık bütün işler evlerde bu makinelerle yapılmakta ve insanlar kendilerine, ailelerine ve sosyal çevrelerine daha fazla zaman ayırabilmektedir. Bir diğer harika teknolojik buluş ise kombi ve klimalardır. Bu cihazlar sayesinde evlerimiz, işyerlerimiz ve her türlü mekânlarımız artık daha sağlıklı ısınmaktadır. Bu cihazlar artık modern yaşam biçimimizin bir parçası olmuşlardır. Bu yüzden de satış sonrası servis hizmetleri çok önemli hale gelmiştir.

Mecidiyeköy Beko servisi bölgemizdeki tüm Beko marka beyaz eşyaların, kombi ve klimaların her türlü tamir, onarım, yedek parça, aksesuar hizmetlerini vermektedir. Firmamızın en önemli hedefi müşteri memnuniyetini arttırmaktır. Firmamız satıştan sonra da müşterilerimize hizmete devam etmektedir. Çünkü bu cihazların arızalanmaları ev ve iş yerlerinde büyük sıkıntıların yaşanmasına neden olmaktadır. Ama biz hızlı, kaliteli ve güvenli servis hizmetimizle müşterilerimize bu sıkıntıları yaşatmamaktayız.

Mecidiyeköy Beko Servisi

Çok sayıda servis aracımız ve eğitimli, uzman elemanlarımızla bölgemizdeki tüm arızaların aynı gün içinde tamirini gerçekleştirmekteyiz. Bize telefonla arıa bildirdiğinizde müşteri temsilcimiz hemen arıza kaydınızı yapacak ve size randevu verecektir. Servis ekibimiz de randevu saatinde adresinize gelerek arızayı tamir edecektir. Tüm tamir, bakım ve onarım hizmetlerimize bir yıl garanti vermekteyiz. Ayrıca orijinal ve garantili yedek parça kullanmaktayız.

Beko marka beyaz eşya, kombi ve klimalarınızı kesinlikle sıradan tamircilere emanet etmeyiniz. Mecidiyeköy Beko servisi olarak yaptığımız tamir ve bakımlarla cihazlarınız eski verimliliğinde çalışacak ve daha uzun ömürlü olacaktır. Hizmetlerimizi kesintisiz sürdürmek için müşteri hizmetlerimiz 7/24 hizmet vermektedir. Web sitemizden de arıza kaydı yaptırabilmektesiniz.

Call Now ButtonTIKLA ARA