Kurtuluş Beko Servisi

Kurtuluş Beko Servisi

Bugün evlerimizde konforlu bir yaşam sürüyorsak, bütün işlerimizi yorulmadan ve zaman harcamadan yapabiliyorsak, bunu teknolojinin harika ürünleri olan beyaz eşyalara borçluyuz. Buzdolapları mutfaklarımızın en vazgeçilmez ürünleridir. Çamaşır ve bulaşık makineleri işlerimiz için en büyük yardımcımızdır. Beko beyaz eşyalar ise fonksiyonel özellikleri ve şık tasarımlarıyla en çok tercih edilen ürünlerdir. Beyaz eşyalar doğru kullanıldığında uzun yıllar sorunsuz şekilde çalışabilirler. Ancak kullanım hataları ve dış etkenler zamanla arızalara yol açabilir. Bu durumda da servis hizmetleri önemli olmaktadır. Beyaz eşya kullanıcıları en kaliteli servis hizmetlerini alabilecekleri markaları tercih etmektedir. Kurtuluş Beko servisi verdiği hizmetlerle bölgemizde güven kazanmıştır.

Müşteri odaklı çalışan firmamız bölgemizdeki tüm Beko marka beyaz eşyaların tamir ve bakımını en hızlı ve en kaliteli şekilde yapmaktadır. Bunun için gerekli olan alt yapımızı güçlendirmiş bulunmaktayız. Tam donanımlı servis araçlarımız ve yeterli sayıda deneyimli ve eğitimli servis personelimizle bölgemizin her noktasına hızlı servis hizmeti sunmaktayız. Hizmetlerimizden yararlanmak için bize bir telefon etmeniz yeterlidir. Müşteri temsilcimiz arıza kaydınızı alacak ve size randevu verecektir. Randevu saatinde ise servis ekibimiz adresinize gelerek tamir veya bakım işlemlerini gerçekleştirecektir.

Kurtuluş Beko Servisi

Beyaz eşyalar dışında kombi ve klimalarınızın da tamir ve bakımlarını yapmaktayız. Bu cihazların her yıl düzenli bakımlarının yaptırılması gerekmektedir. Aksi halde cihazlarınızın ömrü kısalacak ve verimli çalışmayacaktır. Uzman ekiplerimiz kombi ve klimalarınızın bakımlarını en iyi şekilde yapacak ve onların daha verimli çalışmasını sağlayacaktır. Böylece siz daha konforlu bir ortamda yaşarken daha az enerji harcayacaksınız. Size en iyi hizmeti sunmak için 7/24 canlı destek hatlarımızla da hizmet vermekte ve arıza kaydı almaktayız. Tüm bu hizmetlerimiz ise son derece uygun fiyatlarla verilmektedir.

Call Now ButtonTIKLA ARA