Küçükçekmece Beko Servisi

Küçükçekmece Beko Servisi

Son derece güzel bir manzaraya ve yerleşim alanına sahip olan Küçükçekmece; her geçen gün daha da gelişip güzelleşmektedir. Çok eski tarihlerden beri İstanbul’un önemli yerleşim alanlarından biri olma özelliğine sahip olan ilçemiz; içinde barındırdığı gölü ve dereleriyle, halkımıza doğal yaşam imkanları sunmaktadır.

Beko marka beyaz eşyalar ülkemizde en çok tercih edilen ürünlerdir. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın gibi ürünler artık bütün evlerde bulunmakta ve ev işleri bu makinelerle yapılmaktadır. Üstün teknolojik özellikleri ve kullanım rahatlığı nedeniyle ülkemizin ilk yerli beyaz eşya markası olan beko en çok kullanılan ürün olmayı başarmıştır. Ama aynı zamanda satış sonrası destek hizmetleri nedeniyle de tercih edilen bir üründür. Küçükçekmece beko servisi de bölgemizdeki bütün beko ürünlerinin tamir ve bakım işlerini yapmaktadır. Yıllardır verdiğimiz hizmetler nedeniyle müşterilerimizin güvenini kazanmış bulunmaktayız.

Küçükçekmece Beko Servisi

Firmamız müşteri odaklı çalışmakta ve müşterimize servis bekleme sıkıntısı yaşatmamaktadır. Çağrı merkezimizi arayan her müşterimizin arıza kaydı hemen yapılmakta, kendisine bir randevu verilmekte ve servis ekibimiz randevu saatinde verilen adrese gitmektedir. Bölgemizin nüfusu her geçen gün artmakta ve bu yüzden de her gün yüzlerce arıza başvurusu olmaktadır. Firmamız bütün sorunlara hızlı çözüm getirebilmek için altyapısını daha da güçlendirmiş bulunmaktadır.

Beko servisi olarak aynı zaman diliminde daha fazla noktaya hizmet götürebilmek için araç sayımızı arttırmış bulunmaktayız. Servis hizmetlerinde çalışan tüm personelimiz beko ürünleri konusunda eğitimler almış ve her türlü arızayı en kısa sürede tamir edebilecek donanıma sahiptir. Bizi haftanın her günü ve günün her saati telefonla arayabilir ve sorununuzu iletebilirsiniz. Çağrı merkezimizde görevli müşteri temsilcilerimiz sorununuzu yetkililere anında iletmektedir.

Çalışmalarımızın tümü firmamızın bir yıllık garantisi kapsamındadır. Tamir ve bakım çalışmalarımızda orijinal ve garantili yedek parça kullanmakta ve cihazlarınızın daha verimli çalışması sağlanmaktadır. Beko ürünleri sağlam ve dayanıklı ürünlerdir. Kullanım şartlarına uygun kullanıldığında uzun süre arızayla karşılaşmazsınız. Ama hatalı kullanımlar ve bazı dış etkenler cihazlarınızın arıza yapmalarına neden olmaktadır.

Beko Küçükçekmece servisi olarak hızlı ve kaliteli hizmetlerimizle beko ürünlerinin satış sonrası sorunsuz kullanılmalarını sağlayan en güvenli adrestir. Ürünlerde meydana gelen arızayı hiç vakit kaybetmeden bize iletmeli ve sorunun büyümesini önlemelisiniz. Beyaz eşya arızaları evlerde yaşamı alt üst eden ve başka alternatifleri olmayan ürünlerdir. Verdiğimiz özel servis hizmetiyle beko kullanıcıları ürünlerini sorunsuz kullanabilmektedir.

Call Now ButtonTIKLA ARA