Harbiye Beko Servisi

Harbiye Beko Servisi

İnsanları en çok sıkıntıya sokan sorunlardan biri de ev ve işyerlerindeki beyaz eşyaların. Kombi ve klimaların arızalanmaları olmaktadır. Bu arızaların tamiri için servis beklemek evlerde büyük sıkıntılar yaratmakta ve yaşam alt üst olmaktadır. Bazı servis merkezleri saatlerce ve günlerce müşterilerini bekleterek onları daha da sıkıntıya sıkmaktadır. Harbiye’de oturan ve Beko marka ürünler kullananlar ise bu tür sıkıntıları asla yaşamamaktadır. Çünkü harbiye Beko servisi müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmakta ve onlara en hızlı ve kaliteli tamir, bakım hizmeti vermektedir.

Üstün teknolojik özellikleri. Çok yönlü işlevsel özellikleri ve şık tasarımlarıyla bölgemizde en çok kullanılan beyaz eşya markası aristondur. Her gün yüzlerce müşterimizden hizmet talebi gelmekte ve biz hepsine de en hızlı hizmeti götürmekteyiz. Bunu başarmak için çok sayıda donanımlı servis araçlarımız yine çok sayıda eğitimli ve deneyimli servis elemanlarımız bulunmaktadır. Yaptığımız her çalışma ve kullandığımız yedek parçalar garantilidir. Bu yüzden de cihazlarınız tekrar en verimli şekilde çalışmaktadır.

Harbiye Beko Servisi

Harbiye Beko servisi kombi ve klimaların yıllık bakımlarını da en iyi şekilde yapmaktadır. Kombilerin yıllık bakımları yapılmadığında ısınma problemleri ve sıcak su elde etme problemleri yaşayacaksınız. Ama bakımları yapıldığında cihazınızı daha güvenli ve verimli kullanabileceksiniz. Aynı şekilde klimalarınızın da periyodik bakımlar ihtiyacı vardır ve bakımları yapılmadığında cihazın içinde biriken bakteriler ortama yayılacak ve insan sağlığına zararlı olacaktır.

Biz bu bakımları en iyi şekilde yaparak size sağlıklı ve konforlu bir ortam yaratıyoruz. Üstelik bu hizmetlerimizi çok uygun fiyatlarla verip uygun ödeme seçenekleriyle de size yardımcı oluyoruz. Bize günün her saati telefonla arayarak arıza bildirebilirsiniz. Ayrıca web sitemizden de arıza kaydı yaptırabilirsiniz.

Call Now ButtonTIKLA ARA