Florya Beko Servisi

Florya Beko Servisi

Beyaz eşya servis hizmetlerinde hotpoint ariston servisleri hep yeniliklerin öncüsü olmuştur. Artık beyaz eşyaların tamir ve bakımları adresinizde yapılmakta, eskiden olduğu gibi cihazlarınızı servis merkezlerine taşımak zorunda kalmamaktasınız. Eskiden beyaz eşyalarda arıza olduğunda tamir ettirmek büyük külfetti. Oysa şimdi müşteri odaklı çalışan servis merkezleri arızaları yerinde tamir ederek insanları bu külfetten kurtarmaktadır. Florya Beko servisi bölgemizdeki Beko ürünlerinin tüm tamir ve bakım hizmetlerini sorunsuz vermekte ve müşteri memnuniyeti yaratmaktadır.

Servis ekiplerimizde deneyimli ve uzman kişiler çalışmakta, her türlü arızayı kolaylıkla tamir etmektedir. Tam donanımlı servis araçlarımız sayesinde tüm arıza noktalarına en kısa sürede ulaşılmaktadır. Müşteri temsilcilerimiz 7/24 sizlerden gelen arıza bildirimlerini kaydetmekte ve yetkililere iletmektedir. Personelimiz yaptığı çalışmalar için firmamızın bir yıllık garantisi vermekte ve orijinal, garantili yedek parça kullanmaktadır. Böylece beyaz eşya arızalarının evlerde yarattığı sıkıntıları Beko kullanıcıları yaşamamaktadır. Çünkü hızlı ve kaliteli hizmet alabilmektedirler.

Florya Beko Servisi

Florya Beko servisi kombi ve klimalarınızın yıllık bakımlarını da aynı anlayışla yapmaktadır. Klimalar periyodik bakımları yapılmadığı zaman bakteri üretirler ve bu bakteriler insan sağlığı için zararlı olabilir. Ama bakımı yapılmış olan klimalar bize sağlıklı ve güzel bir yaşama ortamı sunar. Kombilerde de yıllık bakım çok önemlidir. Güvenle ısınmamız ve sıcak su elde etmemiz için kombilerin her yıl bakımlarının yapılması gerekmektedir. Firmamız her tür bakım ve tamir için aradığınız her an yanınızda olacaktır.

Bize telefonla her an ulaşabileceğiniz gibi web sitemizden de ulaşabilir ve arıza kaydı yaptırabilirsiniz. Sitemizde hizmetlerimiz ve ücretleri hakkında detaylı bilgiler bulunmaktadır. Ayrıca cihazlarınızın doğru kullanımı için aydınlatıcı bilgiler de bulunmakta ve doğru kullanımla cihazlarınızın daha uzun ömürlü olmalarını sağlamaktayız.

Call Now ButtonTIKLA ARA