Fatih Beko Servisi

Fatih Beko Servisi

İstanbul şehrinin en eski yerleşim alanlarına sahip olan Fatih ilçesinin her semtine ve her mahallesine aynı gün içerisinde servis hizmeti sunuyoruz. Değerli Fatih halkına, beko servisi olarak garantili ve güvenilir hizmet sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.
Bizi haftanın her günü ve her saati arayabilir ve servis taleplerinizi iletebilirsiniz. En kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla almanın rahatlığını yaşmak istiyorsanız bizi arayın…

Ülkemizde beyaz eşya servis hizmetlerinde beko her zaman yeniliklerin öncüsü olmuştur. Günümüzde müşterilerin günlerce ve saatlerce servis hizmeti bekleme dönemi sona ermiştir. Artık insanlar servis hizmetlerinde sorun yaşamayacakları markaları tercih etmektedir. Bu konuda beko büyük bir güven ve memnuniyet oluşturmaktadır. Beko markasının bu anlayışını fatih beko servisi de fatih bölgesinde sürdürmektedir. Firmamız bölgemizin büyüyen yapısına uygun olarak servis araç sayısını arttırmıştır. Servis hizmetinde çalışan personelimize düzenli olarak eğitimler vermekteyiz. Personelimiz bütün beko ürünlerinin her türlü tamir ve bakımını kolaylıkla yapabilecek donanıma sahiptir.

Fatih Beko Servisi

Beko servisi olarak hızlı ve kaliteli hizmet ilkesiyle çalışmaktayız. 7/24 hizmet veren çağrı merkezimiz günün her saati arıza kaydı yapmakta ve sizlere yardımcı olmaktadır. Çağrı merkezimizi aradığınızda müşteri temsilcimiz hemen bildirilen sorunu servis ekiplerine iletmekte ve size gelmelerini sağlamaktadır. Servis ekiplerimiz birkaç saat içinde hemen arıza adresine gitmekte ve tamir işlemini gerçekleştirmektedir.

Servis ekibimizin yaptığı bütün işlemler firmamızın garantisi altındadır. Bu yüzden müşterilerimiz firmamıza büyük güven duymaktadır. Tamir ve bakım işlemlerinde orijinal ve garantili yedek parça kullanarak cihazlarınızın daha uzun ömürlü olmalarını sağlamaktayız. Beko ürünleri sağlam ve dayanıklı ürünlerdir. Ama bazen elektrik tesisatlarındaki sorunlar, kullanım hataları gibi dış etkenler cihazların arızalanmalarına neden olmaktadır.

Bu yüzden beko fatih servis hizmetlerimizde cihazların doğru kullanılması konusunda da müşterilerimizi uyarmaktayız. Buzdolabınız yeterince soğutmuyorsa, gürültülü çalışıyorsa, çamaşır ve bulaşık makinelerinizde su alma ve boşaltma sorunları varsa hemen bizi aramalısınız. Arıza başlangıcında müdahale edilirse arızanın büyümesi engellenmiş olacaktır. Ancak beko beyaz eşyalarınızı tamir için sıradan tamircilere başvurmayınız. Bu cihazlarınızda daha büyük sorunların oluşmasına neden olabilir.

Firmamız bölgemizin her noktasına gün içinde servis hizmeti götürebilecek alt yapıya sahiptir. Bizi haftanın her günü ve günün her saati arayabilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz. Sizleri bekleterek mağdur etmemek için mesai saatleri dışında da hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgiye web sitemizden de ulaşabilirsiniz. En kaliteli hizmeti en ucuz fiyatlarla ancak firmamızdan alabileceksiniz. Bütün sorunlarınızı aynı gün içinde çözmekteyiz.

Call Now ButtonTIKLA ARA