Esenyurt Beko Servisi

Esenyurt Beko Servisi

Esenyurt ilçemiz; Büyükçekmece’ye bağlı bir semt iken, 6 yıl kadar önce ilçe olma hakkını almış ve çok hızlı şekilde gelişerek günümüzdeki modern halini almıştır. Özellikle E5 kıyısındaki düzenli ve lüks konutlarıyla yüksek standartta yaşayan insanların da ilgisini çekmiştir.

Tüm Türkiye’de olduğu gibi Esenyurt ’ta da beko beyaz eşya kullanıcıları servis hizmeti alma konusunda hiçbir sıkıntı yaşamamaktadırlar. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve fırın gibi beyaz eşyalarınızın her türlü ve tamir ve bakım hizmetleri esenyurt beko servisi tarafından en iyi şekilde yapılmaktadır. Firmamız güçlü alt yapısı, çok sayıdaki servis aracı ve deneyimli uzman personeliyle bu hizmetleri vermektedir. Hızlı ve kaliteli hizmetleriyle firmamız bölgemizde güvenli servis hizmetlerinin tek adresi olmuştur.

7/24 hizmet veren çağrı merkezimiz günün her saati arıza kayıtlarını yapmaktadır. Çağrı merkezimize telefon ettiğinizde müşteri temsilcimiz hemen arıza kaydınızı yapmakta ve yetkililere iletmektedir. Size verilen randevu saatinde ise servis ekibimiz evinize gelmekte ve arızayı tamir etmektedir. Beko marka ürünler farklı fonksiyonel özelliklere sahiptir ve bu yüzden sıradan deneyimsiz tamircilere cihazınızı emanet etmemeli ve sorunların daha da büyümesine neden olmamalısınız.

Beko servisi olarak deneyimli personelimizle her türlü arızayı kolayca tamir etmekte ve cihazlarınızın daha uzun ömürlü olmalarını sağlamaktayız. Yaptığımız bütün tamir ve bakım çalışmalarına firmamızın bir yıllık garantisini vermekteyiz. Kesinlikle orijinal ve garantili yedek parça kullandığımız için cihazlarınızı uzun süre sorunsuz kullanabilmektesiniz. Zaten beko ürünleri doğru kullanıldığında uzun süre sorunsuz çalışmaktadır. Bu yüzden cihazlarınızı kullanım şartlarına uygun kullanmalısınız.

Günümüzde beyaz eşyaların olmadığı ev yok gibidir. Artık beyaz eşyalar modern hayatın ayrılmaz parçası olmuş, evlerdeki bütün işler bu eşyalara bağımlı olarak yapılmaktadır. Beyaz eşya arızalarında ise evlerdeki bütün iş düzeni bozulmakta ve her şey ortada kalmaktadır. Bu yüzden hızlı hizmet servis hizmetlerinin en önemli noktasıdır.

Beko esenyurt servis hizmetleri de müşterilerin bu sıkıntıları yaşamaması ilkesiyle verilmektedir. Özellikle çalışan müşterilerimizin de sıkıntı yaşamaması için hizmetlerimize mesai saatleri dışında da devam etmekteyiz. Hafta sonu ve hafta içi saat 22.00 ye kadar servis hizmetlerimizi ayağınıza getiriyoruz. En hızlı, en kaliteli ve en ucuz servis hizmetini bölgemizde firmamız vermektedir. Hizmetlerimiz hakkında web sitemizden bilgi alabilir ve burada dolduracağınız formla arıza kaydı da yaptırabilirsiniz.

Call Now ButtonTIKLA ARA