Esenler Beko Servisi

Esenler Beko Servisi

Esenler denilince kuşkusuz akla ilk gelen yapı otogardır. İstanbul’un en büyük otogarı bu ilçemizde bulunmakta olup, buradan hergün binlerce kişi seyahat etmektedir. Esenler ilçemiz; etrafındaki diğer ilçelere nazaran, ticaret ve sanayi meskeni değil, yerleşim alanı olma özelliğindedir.

Beko servisleri ülkemizdeki servis hizmetlerinin gelişmesine önemli katkılar sunmuş ve modern servis anlayışının gelişmesine öncülük etmiştir. Modern servis anlayışımda müşteri memnuniyeti yaratmak ve bunun için hızlı ve kaliteli hizmet vermek öncelikli hedef olmaktadır. Esenler beko servisi olarak bu anlayışı bölgemizde sürdürmekte müşterilerimizin güvenini kazanmış bulunmaktayız. Beko marka buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi gibi eşyalar evlerimizin olmazsa olmaz ürünleridir. Buzdolapları sayesinde yiyeceklerimizi daha sağlıklı koşullarda muhafaza edebilmekte, çamaşır ve bulaşık makineleri sayesinde bütün bir günümüzü alacak işler çok kısa sürede bitirilmektedir.

Esenler Beko Servisi

Kısaca beyaz eşyalar evlerde bizlere rahat ve konforlu bir yaşam sunmaktadır. Ancak beyaz eşya arızaları da bu konforun anında kaybolmasına yol açmaktadır. Beyaz eşya arızalarında servis hizmeti beklemek insanlar için en can sıkıcı sorunlardan biridir. Bütün işler yarım kalabilir, yiyecekler bozulabilir ve çöpe gidebilir. Bu yüzden hızlı servis hizmeti günümüzün en büyük ihtiyacı haline gelmiştir. Beko servisi bu ihtiyacı en iyi şekilde karşılamaktadır.
Firmamız çok sayıda ve tam donanımlı servis aracına ve deneyimli uzman personele sahiptir. Bu yüzden gün içinde bildirilen bütün arızalar tamir edilebilmektedir. Cihazlarınızın bakımı yapılabilmektedir. Çağrı merkezimizi telefonla aradığınızda müşteri temsilcimiz arıza kaydınızı yapmakta ve servis ekibini en kısa sürede adresinize göndermektedir.
Servis ekibimiz hızlı bir şekilde arızayı giderecek ve yapılan işlemlere bir yıl firmamızın garantisini verecektir. Orijinal ve garantili yedek parçalar kullanarak cihazınızı daha uzun yıllar sorunsuz kullanmanızı sağlayacaktır. Beko esenler servisi hızlı ve kaliteli hizmetleriyle müşteri memnuniyeti yaratmıştır. Servis hizmetlerimiz özellikle çalışan müşterilerimiz için mesai saatleri dışında da devam etmektedir.
Firmamıza günün her saati telefonla ulaşabileceğiniz gibi web sitemizdeki formu doldurarak da arıza ya da bakım kaydı yaptırabilirsiniz. Firmamızın verdiği servis hizmetleri hakkında ve ücretlerimiz hakkında da web sitemizden bilgi alabilirsiniz. En hızlı ve en kaliteli hizmeti veren firmamız bu hizmetleri ayrıca en uygun fiyatlarla vermektedir. Kredi kartı ile yapılacak ödemelerde taksit imkânları da bulunmaktadır. Firmamız verdiği özel servis hizmetiyle her an yanınızda olmaya devam edecektir.

Call Now ButtonTIKLA ARA