Büyükçekmece Beko Servisi

Büyükçekmece Beko Servisi

İstanbul’un en güzel sahil kıyılarından birine sahip olan Büyükçekmece; yazlık yapıları ve turistik hotelleriyle ön plana çıkmaktadır. Bununla beraber şehrimizin en büyük TV kulesi ve sergi alanına sahiptir. Her yıl yaz aylarından düzenlenen festivaliyle de dünyadaki en büyük festivaller arasında yer almaktadır.

Beko beyaz eşyaların satış sonrası servis hizmetleri tüm diğer markaların servis hizmetlerine de örnek olmuş, beko servisleri her türlü yeniliğin öncüsü olmuştur. Tüm Türkiye’ye yayılmış servis ağı ile beko servisleri beko kullanıcılarına sorunsuz servis hizmeti vermekte ve müşteri memnuniyeti yaratmaktadır. Büyükçekmece beko servisi de bölgemizdeki tüm beko ürünlerinin her türlü tamir ve bakımlarını en hızlı ve kaliteli bir şekilde yapmakta ve aynı memnuniyeti bölgemizde de yaratmaktadır. Firmamız sistemli bir çalışma programı uygulamakta ve bütün arızaları gün içinde tamir edebilmektedir.

Büyükçekmece Beko Servisi

Bu hızlı servisi yapabilmek için çok sayıda araç ve personele sahip bulunmaktayız. Araçlarımız tam donanımlı olup tamir ve bakım için gerekli her türlü ekipman bulunmaktadır. Servis hizmetlerinde çalışan personelimiz ise beko ürünleri hakkında eğitimler almış ve deneyimli kişilerdir. 7/24 çalışan çağrı merkezimiz ise günün her saati arıza kaydı yapmaktadır. Çağrı merkezimizi aradığınızda müşteri temsilcimiz hemen arıza kaydını almakta servis ekibini size yönlendirmektedir.
Beko servisi yapılan tüm işlemlere firma garantisi vermekte ve garantili orijinal yedek parça kullanmaktadır. Böylece cihazlarınızı daha uzun yıllar sorunsuz kullanma imkânınız olmaktadır. Firmamız müşteri odaklı çalıştığı için müşterilerimizin her türlü ihtiyacını en iyi şekilde karşılamaktadır. Özellikle çalışan müşterilerimizin gündüz zaman bulamamaları nedeniyle servis hizmetlerimizi mesai saatleri dışında da devam ettirmekteyiz.
Beko beyaz eşyalar sağlam ve dayanıklı ürünler olmalarının yanında hem üstün teknolojik özelliklere hem de kullanım kolaylığına sahiptir. Eğer beko marka buzdolaplarınızı, çamaşır ve bulaşık makinelerinizi kullanım şartlarına uygun kullanırsanız uzun yıllar sorunsuz çalışacaklardır. Ancak arıza durumunda arıza büyümeden hemen firmamıza başvurmalısınız.
Beko Büyükçekmece servis hizmetleri hakkında ve ücretlerimiz hakkında web sitemizden de bilgi alabilirsiniz. Sitemizde küçük ihmallerden kaynaklanan sorunlar hakkında uyarıcı bilgileri de okuyarak bazı problemleri kendiniz de çözebilirsiniz. Beko ürünlerinin her türlü tamiri ve bakımı konusunda özel hizmet veren firmamız bu hizmetlerini en ucuz fiyatlarla vermektedir. Ayrıca ödeme kolaylıkları da sunarak müşterilerimizin mağdur olmalarını önlemekteyiz. Çünkü beyaz eşyalar zamanında tamir edilmediğinde evlerdeki yaşam alt üst olmaktadır.

Call Now ButtonTIKLA ARA