Beyoğlu Beko Servisi

Beyoğlu Beko Servisi

Beko beyaz eşya, kombi ve klima kullanıcıları satış sonrası aldığı hizmetlerden de son derece memnunlar. Beko servisleri ürünler satıldıktan sonra her türlü tamir ve bakım işleri için müşterilerin yanında olmaya devam ediyorlar. Beyoğlu  Beko servisi de bu bölgede bulunan tüm Beko ürünlerinin bakım ve tamir işlerini modern çalışma anlayışıyla sürdürmektedir. Çalışmalarımızda en önemli hedefimiz müşterilerimizin memnuniyeti olmaktadır. Bu yüzden de hızlı ve kaliteli bir hizmet vermekteyiz ve alt yapımızı bunu gerçekleştirmek için güçlendirmiş bulunmaktayız.

Bize günün her saati rahatlıkla telefonla ulaşabilir, arıza ve sorunlarınızı iletebilirsiniz. Müşteri temsilcimiz size her konuda yardımcı olacak ve size randevu verecektir. Randevu saatinde ise servis ekibimiz adresinize gelerek sorununuzu çözecektir. Servis çalışanlarımız ürünlerimiz konusunda eğitimli kişilerdir ve konularında deneyimlidirler. Bu nedenle arıza ve bakım işlerinizi en hızlı ve en kaliteli şekilde yapacaklardır. Yapılan tüm işlemler için firmamızın garantisi verilmektedir. Ayrıca orijinal ve garantili yedek parça kullanarak cihazlarınızın uzun ömürlü olmalarını sağlamaktayız.

Beyoğlu Beko Servisi

Beyaz eşya arızaları evlerde çeşitli sorunların yaşanmasına neden olur. Buzdolabı arızasında yiyecekler bozulur ve çöpe atılmak zorunda kalır. Çamaşır ve bulaşık makinesi arızalarında bütün işler yarım kalır. Müşterilerimizin bu tür sıkıntıları yaşamaması için arıza bildiriminden bir iki saat sonra servis ekiplerimiz arıza noktasına gitmektedir. Aynı şekilde kombi ve klimaların çalışmamaları veya sorunlu çalışmaları size sıkıntı yaşatacaktır.

Beyoğlu Beko servisi olarak kombi ve klimalarınızın yıllık bakımlarını yapmakta ve arızalarını en iyi şekilde tamir etmekteyiz. Bu cihazların bakımları düzenli yapıldığında daha verimli çalışacaklardır. Sorunsuz, kaliteli ve hızlı servis hizmeti almak için bize bir telefon etmeniz yeterlidir. Ayrıca tüm hizmetlerimiz en uygun fiyatlarla verilmektedir.

Call Now ButtonTIKLA ARA