Beylikdüzü Beko Servisi

Beylikdüzü Beko Servisi

İstanbul’un en kozmopolit ilçelerinden biri olan Beylikdüzü; özellikle deprem sonrası ve metrobüs yapıldıktan sonra, oldukça fazla göç almştır. Son derece düzenli bir konut ve yeşil alan yapılanması sahip olan ilçemiz; öğrenim düzeyi yüksek ve nitelikli sakinleriyle Avrupa standartlarında bir yaşam sunmaktadır.

Modern hayatın en vazgeçilmez ürünleri buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın gibi beyaz eşyalardır. Bu eşyalar sayesinde günlük işlerimizi kolayca yapabilmekte ve zamanımızı daha verimli kullanabilmekteyiz. Artık evlerimizdeki bütün düzen beyaz eşyalara göre kurulmuştur. Bu yüzden de bu eşyalarda bir arıza meydana geldiğinde hayatımız alt üst olmaktadır ve bu işleri yapacak başka bir düzenimiz yoktur. Bu nedenle de beyaz eşya arızalarının en kısa sürede onarılması gerekmektedir. Beylikdüzü beko servisi bölgemizdeki tüm beko marka beyaz eşyaların tamir ve bakımını en kaliteli ve en hızlı şekilde yapmaktadır.

Beylikdüzü Beko Servisi

Firmamız müşteri odaklı çalışmakta ve bugüne kadar vermiş olduğu hizmetlerle bölgemizde müşteri memnuniyeti yaratmış bulunmaktadır. Öncelikli hedefimiz müşterilerimizi saatlerce bekletmemek ve en kısa sürede arıza tamirini gerçekleştirmektir. Bunun için çok sayıda servis aracını hizmete sokmuş bulunmaktayız. Servis araçlarımızda bakım ve onarım için gerekli her türlü alet ve yedek parça hazır bulunmaktadır.
Ayrıca servis ekiplerimizde çalışan tüm personelimiz konusunda eğitimli ve deneyimli kişilerdir. Beko markasının bütün beyaz eşyalarını tanımakta ve arıza durumunda ne yapacaklarını çok iyi bilmektedirler. Beko servisi bu alt yapısıyla aynı anda pek çok arıza noktasına gidebilmekte ve servis hizmeti vermektedir. Çağrı merkezimizden haftanın her günü ve günün her saati bize ulaşabilir ve sorununuzu iletebilirsiniz.
Müşteri temsilcimiz hemen arıza kaydınızı yapacak ve servis ekibini size yönlendirecektir. Size verilen saatte ekiplerimiz gelerek arızayı giderecektir. Yaptığımız çalışmalara güvenebilirsiniz ve bu amaçla çalışmalarımıza bir yıl garanti vermekteyiz. Ayrıca orijinal ve garantili yedek parça kullanmaktayız ve böylece cihazlarınızın daha uzun ömürlü olmalarını sağlamaktayız.
Beko beylikdüzü servis hizmetleri ve ücretleri hakkında web sitemizden de bilgi alabilirsiniz. Burada form doldurarak arıza kaydı da yaptırabilirsiniz. Modern servis hizmetlerinde önemli olan hız ve kalitedir. Firmamız hız ve kalite konusunda en üst hizmeti verirken, ücretleri de en düşük düzeyde tutmaktadır. Beko beyaz eşyalarınızla ilgili her türlü bakım ve onarım talebinizi anında bize ileterek sorunların büyümesine engel olabilirsiniz. Bu sayede cihazlarınızı daha uzun süre sorunsuz kullanmış olacaksınız.

Call Now ButtonTIKLA ARA