Beşiktaş Beko Servisi

Beşiktaş Beko Servisi

Evlerimizin vazgeçilmez ürünleri olan beyaz eşyalar bize konforlu bir yaşam sunmaktadır. Eskiden özellikle kadınların zamanlarının büyük bölümü ev işlerini yapmakla geçmekteydi. Oysa teknoloji bu işlerin yapılması için makineler üretti ve şimdi evlerimizdeki çamaşır, bulaşık, temizlik gibi işler bu makinelerle yapılmaya başlandı. Böylece kadınlar da sosyal hayata ve iş hayatına daha rahat katılmaya başladı. Evlerimizdeki bütün iş düzeni bu makinelere bağlı olarak kurulduğu için beyaz eşyaların arızalanmaları da evlerde hayatı felç etmektedir. Bu nedenle de beyaz eşyaların satış sonrası hizmetleri önem kazanmakta ve en iyi satış sonrası hizmeti veren markalar daha çok tercih edilmektedir.

Beşiktaş Beko servisi ariston marka beyaz eşyaların her türlü bakım ve tamirini en iyi şekilde gerçekleştirerek bölgemizde büyük bir müşteri memnuniyeti yaratmıştır. Cihazlarınızda bir arıza meydana geldiğinde hemen bizi aramalısınız. Bize günün her saati telefonla ulaşabilecek ve sorununuzu iletebileceksiniz. Müşteri temsilcilerimiz size sorular yöneltecek ve arızanın bir ihmalden kaynaklanıp kaynaklanmadığını öğrenecektir. Daha sonra da size randevu verecek ve randevu saatinde servis ekibimiz verdiğiniz adrese gelerek arızayı tamir edecektir.

Beşiktaş Beko Servisi

Beşiktaş Beko servisi 0212 534 66 30 servisimizin çalışma anlayışı hızlı ve kaliteli hizmet vermektir. Bu yüzden çok sayıda donanımlı servis aracı ve eğitimli, deneyimli personelle hizmet vermekteyiz. Yaptığımız çalışmalar firmamızın garantisi altındadır. Tamir işleminde yedek parça kullanmak gerektiğinde orijinal ve garantili yedek parça kullanılmaktadır. Bildirilen bütün arızalar gün içinde tamir edilmektedir.

Hızlı ve kaliteli beyaz eşya tamir hizmetimiz yanında ariston marka kombi ve klimaların yıllık bakımlarını da yapmaktayız. Kombi ve klimalarınıza yapılacak olan kaliteli bir bakım cihazlarınızın daha verimli çalışmasını sağlayacak ve uzun yıllar sorunsuz kullanabileceksiniz. Tamir ve bakım hizmetlerimiz en uygun fiyatlarla yapılmaktadır.

Call Now ButtonTIKLA ARA