Beko Teknik Servisi

Beko Teknik Servisi

Beko beyaz eşyalar, ankastre ürünler, kombi ve klimalar ülkemizin en çok kullanılan ve en kaliteli ürünleridir. Ülkemizin her bölgesinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Yaygın kullanımı nedeniyle servis hizmetleri de ülkemizin her bölgesine yayılmıştır. Beko teknik servisi ülke geneline yayılmış yetkili servisleriyle en kaliteli ve en hızlı bakım ve onarım hizmeti vermektedir. Teknik servisimizde profesyonel ve uzman kişiler çalışmaktadır. Servis çalışanlarımız ürünlerimizin teknik özellikleri konusunda sürekli eğitimler almakta, bakım ve onarım çalışmalarını kolaylıkla yapmaktadır.

Beko teknik servisi, çağrı merkezi aracılığıyla 7/24 kesintisiz hizmet vermekte ve her bölgeden arıza kaydı yapabilmektedir. Yurdun neresinde olursanız olun çağrı merkezimizi arayarak arıza bildirebilirsiniz. Size en yakın teknik servis ekibi yönlendirilecek ve sorununuz çözülecektir. Müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışan firmamız bakım ve onarım çalışmalarına bir yıl garanti vermektedir. Yedek parça kullanımlarında ise orijinal ve garantili yedek parça kullanılmaktadır.

Beko Teknik Servisi
Beko Teknik Servisi

Beyaz eşyalar, kombi ve klimalar arızalandığında ev ve işyerlerinde büyük sıkıntılar yaşanmaktadır. Evlerde artık bütün işler bu cihazlara bağlı olarak yürütüldüğünden, evlerde bütün işler aksamaktadır. Bu yüzden de tamir ve bakımların gecikmeden zamanında yapılması gerekir. Beko teknik servisine telefon edip arıza bildirdiğinizde müşteri temsilcimiz arıza kaydınızı alacak ve en kısa sürede servis ekipleri adresinize gelerek sorunu çözecektir. Böylece arızanın uzamasından kaynaklanan sorunları yaşamamış olacaksınız.

Teknik servis hizmetlerinin aksamaması için çok sayıda servis aracımız bulunmaktadır. Ayın anlarda birçok arıza noktasına gidebilmekte ve arızalara müdahale edebilmekteyiz. Bu hızlı ve kaliteli servis anlayışımız ve uygulamalarımızla müşterilerimizin güvenini kazanmış ve büyük bir müşteri memnuniyeti oluşturmuş durumdayız. Müşterilerimizin mağdur olmamaları için mesai saatleri dışında da hizmetlerimiz devam etmektedir.

Call Now ButtonTIKLA ARA