Beko Servisi

Beko Servisi

Beko beyaz eşyalar üstün teknolojik özellikleri ve farklı, şık tasarımlarıyla bilinen ve bu yüzden en çok tercih edilen ürünlerdir. Beyaz eşyalar, kombi ve klimalar teknolojinin son yenilikleri kullanılarak üretilmekte ve kullanıcılara büyük bir rahatlık ve konforlu bir yaşam sunmaktadır. Beko ürünlerini kullanmanın avantajı bunlarla da sınırlı değildir ve özellikle satış sonrası destek hizmetleriyle Beko hep yanınızda olmaktadır. 2001 yılında kurulmuş olan Beko servisi bu güne kadar gösterdiği performansla servis hizmetlerinde hep yeniliklerin öncüsü olmuştur.

Beko servisi olarak öncelikli hedefimiz müşterilerimizi menün etmektir. Beyaz eşya sorunları zamanında çözülmezse evlerde büyük sıkıntıların yaşanmasına neden olmaktadır. Bu yüzden müşteri memnuniyeti için öncelikle hızlı bir servis hizmeti verilmelidir. Bunu sağlamak için ise çağrı merkezimiz 7/24 hizmet vermektedir. Beyaz eşyalarınızdan birinde bir arıza meydana geldiğinde siz hemen çağrı merkezimizi arayacaksınız. Müşteri temsilcimiz sorununuzu dinleyecek ve buna göre en yakın servis noktasını size yönlendirecektir. Servis ekibimiz ise bir iki saat içinde adresinize gelerek sorunu çözecektir.

Beko Servisi

Servis ekiplerimizde çalışanlar konularında eğitimler almış, deneyimli ve uzman kişilerdir. En karmaşık arızları bile kısa sürede gidereceklerdir. Yapılan tüm işlemler için firmamızın bir yıllık garantisi verilmektedir. Çalışmalarda kesinlikle orijinal ve garantili yedek parça kullanılmakta ve cihazınızın tekrar verimli çalışması sağlanmaktadır.

Ayrıca Beko kombi ve klimaların her yıl mutlaka bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bakımı yapılmayan bu cihazlar verimli çalışmamakta ve bazı sağlık sorunlarına veya ısınma problemlerine neden olmaktadır. Servis ekibimiz yine uzman ve deneyimli personeli ile ve teknolojik donanımlarıyla bu cihazlarınızın bakımını yapacaktır. Böylece kombi ve klimalarınız ilk günkü verimliliğinde çalışacak ve daha uzun ömürlü olacaktır. Bütün bu hizmetlerimiz ayrıca en uygun fiyatlarla verilmektedir.

Call Now ButtonTIKLA ARA