Beko Kombi Servisi

Beko Kombi Servisi

Artık evlerimizin, işyerlerimizin ve tüm mekânların ısınma ve sıcak su ihtiyaçları doğalgazla sağlanmaktadır. Doğalgaz kullanımı kolay ve güvenli olduğu gibi çevreye de zarar vermeyen bir doğal enerji kaynağıdır. Doğalgazla ısınmak ve sıcak su elde etmek için kombi gibi ısınma sistemlerine ihtiyaç vardır. Kombi ve sistemlerinin kurulumunu ise profesyonel firmalar yapmaktadır. Böylece güvenli bir sistemle verimli bir ısınma sağlamış olmaktayız. Ancak kombilerin her yıl mutlaka bakımlarının yapılması gerekmektedir. Görülen bir arıza olmadan da bu bakımlar yapılmalıdır. Böylece daha güvenli ve verimli bir kullanım sağlanacaktır.

Ülkemizde Beko kombiler hem ürün kaliteleri hem de kaliteli servis hizmetleri nedeniyle en çok tercih edilen markadır. Kombi arızaları can güvenliğimiz için en kısa sürede giderilmelidir. Eğer kombiniz çalışmıyorsa, suyu yeterince ısıtmıyorsa, sıcak su açıldığında petekler çok ısınıyorsa, petekler yeterli ısınmıyorsa ve kombi çalışırken çok ses çıkarıyorsa hemen Beko kombi servisini aramalısınız. Beko kombi servisinin eğitimli, deneyimli ve işinde uzman ekipleri kaliteli bir arıza tamiri yaparak cihazınızın tekrar güvenli ve verimli çalışmasını sağlayacaktır.

Beko Kombi Servisi

Her türlü arıza ve bakım ihtiyacınız için bizi çağrı merkezimizden günün her saati arayabilirsiniz. Size en yakın servis noktamızı size yönlendirecek ve sorununuzu çözeceğiz. Bunun yanında web sitemizden de cihazınızla ilgili kullanım bilgilerine ulaşabilir ve arıza kaydı yaptırabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz küçük hatırlatmalarla telefonla da bazı küçük sorunları gidermenize yardımcı olabilir.

Ayrıca hem güvenli kullanımınız için hem de cihazınızın uzun ömürlü olması için kombilerin yıllık bakımlarını mutlaka yaptırmalısınız. Beko kombi bakım ekiplerimiz kombinin her noktasını özenle temizleyecek ve bacaları kontrol edecektir. Özellikle baca emniyet limiti mutlaka kontrol edilmelidir. Bakım bittikten sonra deneme kullanımı yapılacaktır. Bu hizmetlerimiz son derece uygun fiyatlarla yapılmaktadır.

Call Now ButtonTIKLA ARA