Beko Buzdolabı Servisi

Beko Buzdolabı Servisi

Beko buzdolapları ev ve işyerlerimizde bize yiyeceklerimizin tazeliklerini koruyarak saklayacağımız fırsatları sunmaktadır. Farklı yiyecekler farklı ısılarda muhafaza edilmelidir. Böylece besin değerlerini kaybetmeden saklamak mümkün olmaktadır. Beko bu özelliklere ve bu ihtiyaçlara uygun buzdolabı modelleri üretmektedir. 2-3-4 kapılı, geniş iç hacimli ve iç bölmeleri de ihtiyaca göre düzenlenmiş tasarımı ile kullanım rahatlığı sunmaktadır. Isı ayarları, çalışma performansı ve kolay temizlenebilme özellikleri de bulunmakta, üstün teknoloji ve tasarımın birleşmesi ile mükemmel bir buzdolabı üretilmiş olmaktadır.

Beko buzdolabı servisi de, ariston buzdolaplarının satış sonrası bakım, tamir, yedek parça, aksesuar hizmetlerini vermektedir. Servis hizmetlerinde modern yaşamın tüm ihtiyaçlarını karşılayabilen Beko servisi hızlı, kaliteli ve güvenli hizmetleriyle müşterilerinin de güvenini kazanmaktadır. Beko çağrı merkezine gelen tüm arıza ve bakım talepleri en kısa sürede karşılanmaktadır. Günün her saati müşteri temsilcilerimiz sorunlarınızın çözümünde size yardımcı olmaktadır.

Beko Buzdolabı Servisi

Beko buzdolabı servisinde çalışan elemanlarımız her model buzdolaplarıyla ilgili eğitimler almıştır ve hepsi de ürünlerimizi en iyi şekilde tanıyıp, en hızlı şekilde tamirini gerçekleştirmektedir. Tamir sırasında ve ihtiyaç halinde kullanılacak olan yedek parçalar kesinlikle orijinal ve garantili parçalardır. Tüm çalışma düzeneklerini kontrol ederek cihazınızın tekrar ilk günkü verimliliğinde çalışmasını sağlamaktadırlar. Tamir ve bakım işlemleri de firmamızın bir yıl garantisi altındadır.

Buzdolabınız yeterince soğutmuyorsa, gürültülü çalışıyorsa, su akıtıyorsa hemen Beko buzdolabı servisini aramalısınız. Müşteri temsilcimiz size sorunla ilgili sorular soracak ve servis hizmeti gerektiren bir sorun varsa hemen adresinize bir servis ekibini yönlendirecektir. Ama bazen de fişin pirize tam olarak takılmaması,  ayar düğmelerinin doğru olmaması gibi basit ihmallerden de cihazınız çalışmayacaktır. Bunlar da kontrol edilerek en kaliteli tamir ve bakım yapılacaktır.

Call Now ButtonTIKLA ARA