Bakırköy Beko Servisi

Bakırköy Beko Servisi

İstanbul’un en gelişmiş ve en eski ilçelerinden biri olan Bakırköy; bir zamana kadarİstanbul’un en büyük yüzölçümüne sahip ilçesi olma özelliğini koruyordu. Kendisinden ayrılan 4 ilçe sonrasında yüzölüçümü oldukça küçülmüştür. İçersinde çok önemli ticaret merkezlerini barındırmakla beraber, Türkiye’nin en büyük havalimanı yine bu ilçemiz sınırlarındadır.

Firmamız beyaz eşyaların evlerimizde sağladığı konforlu hayatın kesintisiz sürmesi için servis hizmetlerinde pek çok yenilikler yapmıştır. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve fırınlar günlük hayatımızı kolaylaştıran en önemli teknolojik cihazlardır. Bu sayede daha çok iş daha az zamanda yapılmakta ve insanlar kendileri, aileleri ve sosyal hayatları için daha çok zaman bulabilmektedir. Ancak bu cihazlarda zaman içinde bazı arızalar meydana gelebilir. İşte böyle durumlarda da evlerdeki hayat felç olur.
Ama bakırköy beko servisi hızlı hizmet anlayışı ile sizi sorunlarınızdan en kısa sürede kurtaracaktır. Hızlı ve kaliteli servis hizmeti firmamızın öncelikli hedefidir. Yıllardır bölgemizde bu anlayışla verdiği hizmetler sayesinde büyük bir müşteri memnuniyeti yaratmıştır. Firmamız bölgemizde yaşayan nüfusun daha da artmasıyla alt yapısını da güçlendirmek zorunda kalmıştır. Şimdi daha fazla servis aracımızla ve daha çok sayıdaki personelimizle en hızlı hizmeti vermekteyiz.

Bakırköy Beko Servisi

Personelimiz beko marka beyaz eşyalar konusunda eğitimler almakta ve firmamız bu eğitimleri zaman içinde tekrarlamaktadır. Çünkü beko yeni ürünlerinde hep en yeni teknolojileri kullanmakta ve personelimiz eğitimlerle bu yenilikleri öğrenmektedir. Beko servisi çağrı merkezimiz 7/24 hizmet vermekte ve günün her saati arıza kaydı yapmaktadır. Bütün arıza başvuruları gün içinde karşılanmakta ve müşterilerimiz servis bekleme sıkıntısı yaşamamaktadır.
Beyaz eşyaların her türlü tamir ve bakım işlerini firmamızın bir yıllık garantisi kapsamında yapmaktayız. Ayrıca parça değişikliği söz konusuysa kesinlikle orijinal ve garantili yedek parça kullanmaktayız. Böylece cihazlarınızı daha uzun süre ve sorunsuz kullanabilmenizi sağlamaktayız.

Beko bakırköy servis hizmetlerimiz hakkında web sitemizden de bilgi alabilirsiniz. Web sitemizden form doldurarak arıza kaydı yaptırabilirsiniz.
Gerek telefonla gerekse web sitemizden yaptığınız tüm bakım ve onarım taleplerini en kısa sürede karşılamaktayız. Ayrıca bu hızlı ve kaliteli hizmetlerimiz en uygun fiyatlarla ve uygun ödeme koşullarıyla yapılmaktadır. Günümüzde özellikle çalışan müşterilerimiz gün içinde tamir işleri için zaman ayırmamaktadır. Firmamız bunu da düşünerek mesai saatleri dışında da hizmet vermekte ve hiçbir müşterimizin mağdur olmamasını sağlamaktayız. Firmamız her an yanınızda olmaya devam edecektir.

Call Now ButtonTIKLA ARA