Bahçeşehir Beko Servisi

Bahçeşehir Beko Servisi

İstanbul’un en lüks yapılarını içinde barındıran Bahçeşehir; uydukent olma özelliği taşımaktadır. Hızla gelişen ve büyüyen semtimiz; oldukça nezih yapısıyla tercih edilen bir yer olmaya devam ediyor. Yüksek gelirli insanlara hitap eden semt; İstanbul TEM otoyolunun kenarında yer almaktadır.
Evlerimizde bütün işlerimizi kolaylıkla yapmamızı sağlayan ve bize konforlu bir hayat sunan beyaz eşyalar arıza yaptığında hayatımız bir anda alt üst olmaktadır. Buzdolapları arıza yaptığında yiyeceklerimizi saklayacak başka bir yöntemimiz yoktur. Çamaşır makineleri arızalandığında da çamaşırlarımız ortada kalır ve onları yıkayacak başka bir düzene sahip değiliz. Nüfus çok artmış ve artık her evde bütün beyaz eşya çeşitleri kullanılmaktadır. Bu yüzden de günümüzde beyaz eşyaların satış sonrası tamir ve bakım hizmetlerine olan ihtiyaç daha da artmıştır. Bahçeşehir beko servisi bölgemizdeki beko marka beyaz eşyaların tüm tamir ve bakım işlerini en iyi şekilde yapmaktadır.

Bahçeşehir Beko Servisi

Firmamız için öncelikli hedef bu kadar büyük bir nüfusun yaşadığı bölgemizde servis hizmetlerini en hızlı şekilde herkese ulaştırabilmektir. Bunu yapabilmek için günün ihtiyaçları doğrultusunda servis aracı sayımızı arttırmış bulunmaktayız. Ayrıca servis araçlarımız tam donanımlı olup arıza ve bakımlarda ihtiyaç olan her türlü araç ve yedek parça bulunmaktadır.
Beko servisi ekiplerimizdeki çalışanlarımız ise konularında eğitimler almış ve deneyimli kişilerdir. Tüm beko ürünlerini detaylı olarak tanımaktalar ve arızalara en iyi çözümü sunmaktalar. Yeterli sayıdaki servis araçlarımız ve personelimizle aynı anda çok sayıda arıza noktasına gidebilmekte ve hizmet vermekteyiz. Çağrı merkezimiz 7/24 hizmet vererek günü her saati arıza kaydı almaktadır.

Müşteri temsilcilerimiz de ürünlerimiz konusunda eğitimlidirler ve küçük ihmallerden kaynaklanan sorunlar için sizlere uyarıda bulunarak sorunun çözümünü sağlayabilmektedirler. Müşteri temsilcimiz gelen arıza başvurularını hemen yetkililere iletmekte ve size randevu vermektedir. Randevu saatinde de servis ekibimiz adresinize gelerek arızayı tamir etmektedir.

Beko bahçeşehir servisi olarak verdiğimiz tüm hizmetlere firmamızın bir yıllık garantisini vermekteyiz. Tamir ve bakım hizmetlerimizde kesinlikle orijinal ve garantili yedek parça kullanmaktayız. Müşteri memnuniyeti hedefiyle faaliyet gösteren firmamız çalışan müşterilerimizi de düşünerek mesai saatleri dışında da hizmetlerine devam etmektedir. Bize günü her saati telefonla ulaşıp arıza bildirebileceğiniz gibi web sitemizden de arıza kaydı yaptırabilirsiniz. Web sitemizde verdiğimiz hizmetlerle ilgili bilgileri de görebilirsiniz. Ayrıca hızlı ve kaliteli hizmetlerimiz en ucuz fiyatlarla verilmektedir.

Call Now ButtonTIKLA ARA