Bahçelievler Beko Servisi

Bahçelievler Beko Servisi

Bahçelievler ilçemiz nüfus yoğunluğunun oldukça fazla olduğu yerlerden biridir. Tarihte Bizans İmparatorluğu zamanında, hayvancılık ile tarım faaliyetlerinin çoklukla yapıldığı mesken alanlara sahip olan ilçemiz, aynı zamanda tarihi kalıntıları da hala içinde barındırmaktadır.

Son yıllarda teknolojideki gelişmelerin de etkisiyle beyaz eşya servis hizmetlerinde pek çok yenilikler olmaktadır. Artık günlerce ve saatlerce servis hizmeti bekleme dönemleri sona ermiştir. Beyaz eşyalardan birinde arıza meydana geldiğinde birkaç saat içinde servis ekipleri gelmekte ve arızayı tamir etmektedir. Bahçelievler beko servisi ise servis hizmetlerinde pek çok yeniliğin öncüsü olmuştur. Firmamız öncelikle alt yapısını güçlendirmiş ve çok sayıda tam donanımlı servis aracını hizmete sokmuştur. Tüm çalışanlara beko ürünleri hakkında eğitimler verilmektedir. Böylece servis çalışanlarımız her türlü arıza onarımını ve bakımını en iyi şekilde yapabilmektedir.

Bahçelievler Beko Servisi

Çağrı merkezimiz 7/24 hizmet vermekte ve ürünler konusunda eğitimli olan müşteri temsilcilerimiz hem arıza kaydınızı yapmakta hem de arızanın küçük ihmallerden kaynaklanabileceğini hatırlatmakta ve servise gerek kalmadan sorun çözülebilmektedir. Beko servisi olarak mesai saatleri dışında da hizmet vermeye devam etmekteyiz. Çünkü beyaz eşya arızalarının uzun süre devam etmesi evlerde oldukça sıkıntılı anlar yaşanmasına neden olur. Ayrıca özellikle çalışan beko kullanıcılarının tamir ve bakım için mesai saatleri içinde zamanları olmamaktadır. Bu yüzden onlara verilecek servis hizmetleri mesai saatleri dışında olmaktadır.

Servis hizmetlerimiz çağrı merkezimize gelen telefonla başlar. Müşteri temsilcimiz hemen arıza kaydınızı yapacak ve servis ekibine bildirecektir. Size bir randevu verilecektir. Randevu saatinde ise servis ekibimiz evinize gelecek ve sorunu kısa sürede çözecektir. Firmamız yapılan çalışmalar için bir yıl garanti vermektedir.

Tamir ve bakım sırasında bazen parça değiştirmek gerekebilir. Parça değişikliği söz konusu olduğunda kesinlikle orijinal ve garantili yedek parçalar kullanılmaktadır. Beko Bahçelievler servis hizmetleri çok sayıda servis aracı ve personeli olması nedeniyle aynı anda pek çok arıza noktasına gidebilmektedir.
Beko marka beyaz eşyalar teknolojik üstünlükleri, sağlam ve dayanıklı olmaları nedeniyle zaten çok beğenilmektedir. Bizim verdiğimiz özel servis hizmeti de müşterileri memnun etmekte ve beyaz eşya alırken beko ürünleri bu nedenle de tercih edilmektedir. Beko beyaz eşyalarınızın arızalanması durumunda sorunlar yaşamak istemiyorsanız hemen bize başvurmalı kaliteli, hızlı ve sorunsuz hizmetlerimizden yararlanmalısınız. Böylece cihazlarınızın ömrü de uzamış olacaktır.

Call Now ButtonTIKLA ARA