Bağcılar Beko Servisi

Bağcılar Beko Servisi

İstanbul şehrinin en yüksek nüfus yoğunluğuna sahip olan ilçesi Bağcılar; son yıllarda oldukça gelişmiştir. Bağcılar, içinde barındırdığı toplu ticaret merkezleri, banka yönetim birimleri ve basın merkezleri ile ticaret ve iş hacminin de çok yoğun olduğu bir ilçemizdir.

Çok geniş bir alan yayılmış olan bağcılar bölgesinde beko kullanıcıları en hızlı ve kaliteli servis hizmetlerini alabilmektedir. Bağcılar beko servisi olarak tüm beko marka beyaz eşyaların her türlü bakım ve onarımlarını en kısa sürede yapmaktayız. Hızlı ve kaliteli servis hizmetini sunabilmek için servis aracı sayımızı ve personel sayımızı daha da arttırmış bulunmaktayız. Servis araçlarımız tam donanımlı olup her an her türlü sorun için gerekli ekipmanlar içinde mevcuttur.

Bağcılar Beko Servisi

Ayrıca personelimizin tümü beko beyaz eşyalar hakkında eğitimler almıştır. Bu eğitimler yeni ürünlerimiz çıktıkça tekrarlanmakta ve personelimiz bütün ürünlerin arızalarını kolayca tamir edebilmektedir. Beyaz eşyaların arızaları evlerdeki yaşamı alt üst etmektedir. Buzdolabı çalışmadığında yiyecekler bozulmakta ve çöpe atılmaktadır. Çamaşır ve bulaşık makineleri çalışmadığında ise bütün bu işler yarım kalmaktadır. Beko servisi olarak müşterilerimize bu sıkıntıları yaşatmamakta ve en hızlı şekilde sorunları çözmekteyiz.

Beyaz eşyalarınızda bir problem oluştuğunda hemen bizi arayabilirsiniz. Çağrı merkezimiz 7/24 hizmet vermekte ve müşteri temsilcilerimiz sorunlarınızı alarak servis ekibine bildirmektedir. Servis ekibimiz size verilen randevu saatinde evinize gelmekte ve arızayı tamir etmektedir. Ancak beyaz eşyalarınızdaki arızaları hemen bildirmeniz çok önemlidir. Siz kesinlikle müdahale etmemelisiniz. Aksi halde arıza daha da büyüyecek ve cihazınız zarar görecektir.

Oysa servis ekibimiz teknolojik aletlerle en kaliteli tamir hizmeti vermekte ve orijinal garantili yedek parça kullanmaktadır. Böylece cihazlarınız ilk günkü verimliliğinde çalışmaya başlamaktadır. Yapılan tüm çalışmalar aynı zamanda firmamızın garantisi altındadır. Beko bağcılar servis hizmetlerindeki modern çalışma anlayışı bölgemizde büyük bir müşteri memnuniyeti de yaratmıştır.

Müşterilerimiz güvenle günün her saati bizi arayarak sorunlarını iletmektedir.
Bize telefonla ulaşabileceğiniz gibi web sitemizden de ulaşabilirsiniz. Web sitemizde dolduracağınız formla sorununuzu bize iletebilirsiniz. Servis ekiplerimiz aynı gün içinde ve birkaç saatte yazdığınız adrese gelerek çalışmaya başlayacaktır. Ayrıca web sitemizde verdiğimiz hizmetlerle ilgili ve bu hizmetlerin ücretleri ile ilgili bilgileri de öğrenebilir ve arızanın size kaça mal olacağını önceden bilirsiniz. Arıza ve bakım işleriniz için günlerce beklemek istemiyorsanız özel servis hizmeti veren firmamızı arayabilirsiniz.

Call Now ButtonTIKLA ARA