Avcılar Beko Servisi

Avcılar Beko Servisi

Avcılar ilçesi içinde İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü gibi önemli bir eğitim kurumunu barındıran, Marmara Denizi sahil şeridinde yer alan güzide bir ilçemizdir.
Avcılar bölgemizde yıllardır beko marka beyaz eşyaların tamir ve bakımlarını yapan firmamız, artan ihtiyaçlar karşısında alt yapısını daha da güçlendirmiş ve daha modern çalışma koşulları yaratmıştır. Avcılar beko servisi olarak artık daha fazla servis aracı, daha modern ekipmanlar ve daha eğitimli personelle hizmet vermekte ve bu güne kadar yarattığımız müşteri memnuniyetini daha üst seviyelere çıkartmak istemekteyiz. Beyaz eşyaların satış sonrası servis hizmetlerindeki kalite en az beyaz eşyaların kalitesi kadar önemlidir. Artık insanlar beyaz eşya alırken satış sonrası hizmetlerini de araştırmakta ve kaliteli hizmet alamayacağı markaları tercih etmemektedir.

Beko marka beyaz eşyalar ülkemizin en eski ve en kaliteli yerli marka eşyalarıdır ve yıllardır sağlamlıkları ve teknolojik üstünlükleriyle bilinir. Ama aynı zamanda servis hizmetlerindeki kaliteyle de bilinmektedir. Beko ürünleri teknolojik üstünlüklerine rağmen kolay kullanım özelliklerine de sahiptir. Bu yüzden kullanım şartlarına uygun kullanıldığında kolaylıkla arıza yapmazlar. Ama dış etkenlerle de olsa zamanla arıza olabilir ve böyle bir durumda mutlaka beko servisi aranmalıdır.

Deneyimsiz tamircileri elinde küçük arızalar büyük sorunlar haline gelebilir ve cihazınız zarar görebilir. Firmamız deneyimli ve eğitimli personeliyle beko ürünlerinin tamir ve bakımlarını en iyi şekilde yapacaktır. Beyaz eşyalarınızdan birinde arıza meydana geldiğinde çağrı merkezimizi arayacaksınız ve müşteri temsilcimiz arıza kaydınızı yapacaktır. Daha sonra da servis ekibimiz size bildirilen saatte evinize gelerek arızayı tamir edecektir.

Avcılar Beko Servisi

Beko avcılar servis ekipleri yaptıkları işlemler için firmamızın bir yıllık garantisini vermekte, orijinal ve garantili yedek parça kullanmaktadır. Cihazlarınızın bakımlarını da en iyi şekilde yaparak cihazlarınızı uzun yıllar sorunsuz kullanabilmenizi sağlamaktadır. Üstelik bütün bu kaliteli hizmetler son derece uygun fiyatlarla yapılmakta ve kolay ödeme seçenekleri sunmaktayız.
Web sitemizden firmamızın çalışma alanı konusunda ve ücretlendirmeler konusunda bilgi alabilirsiniz. Bunun yanında form doldurarak arıza kaydı da yaptırabilirsiniz. Telefonla veya web sitemiz üzerinden ilettiğiniz bütün talepler en kısa sürede karşılanmaktadır. Özel servis hizmetlerimiz özellikle çalışan müşterilerimizin zaman sıkıntısını da gözeterek mesai saatleri dışında da devam etmektedir.

Call Now ButtonTIKLA ARA