Alibeyköy Beko Servisi

Alibeyköy Beko Servisi

Yurdun dört bir köşesinde olduğu gibi Alibeyköy’de de Beko servisi verdiği kaliteli hizmetlerle Beko kullanıcılarının büyük memnuniyetini kazanmaktadır. En hızlı ve en kaliteli servis anlayışını ve müşteri odaklı çalışma anlayışını bölgemizde uygulamaktayız. Beko marka beyaz eşyalar, kombi ve klimalar artık güvenli ellerde tamir edilmekte ve bakımları yapılmaktadır. Beyaz eşyaların arızaları evlerde ciddi sıkıntılar yaratmaktadır. Çünkü evlerde artık işler bu cihazlara bağlı olarak yapılmakta ve arıza olduğunda da evlerde yaşam felç olmaktadır. Ama Beko kullanıcıları bu sıkıntıları yaşamamaktadır. Çünkü en kısa sürede ve en kaliteli şekilde arızalar tamir edilmektedir.

Alibeyköy Beko Servisi

Alibeyköy Beko servis çalışanlarının tümü ürünlerimiz hakkında eğitimler almış ve deneyimli kişilerdir. Bize bir arıza bildirdiğinizde müşteri temsilcimiz arıza kaydınızı yapmakta ve bir iki saat içinde bu deneyimli servis ekibimiz adresinize gelerek arızayı tamir etmektedir. Yeterli sayıdaki servis araçlarımız sayesinde aynı anda farklı arıza adreslerine gidebilmekteyiz. Firmamızı günün her saati arayarak arıza bildirimi yapabilirsiniz. Sizin mağdur olmamanız için mesai saatleri dışında da hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Beko ürünleri teknolojik üstünlükleri ve farklı tasarımlarıyla büyük beğeni kazanmaktadır. Teknolojik üstünlükleri ve fonksiyonel özellikleriyle daha çok işi daha kısa zamanda yapmakta, enerjiden ve zamandan tasarruf sağlamaktadır. Ancak arıza durumlarında kesinlikle sıradan bir tamirciye ürünleri emanet etmemeli ve hemen bizi aramalısınız.

Alibeyköy Beko servisi olarak evlerimizde bize konforlu bir hayat sunan kombi ve klimaların da tamir ve bakımlarını yapmaktayız. Her yıl düzenli bakımları yapılan kombi ve klimalar daha verimli çalışacak ve daha uzun ömürlü olacaktır. Siz de konforlu hayatınıza kesintisiz olarak devam etmiş olacaksınız. Tüm bu hizmetlerimiz en uygun fiyatlarla verilmektedir.

Call Now ButtonTIKLA ARA